Poskytovateľ
zdravotnej
starostlivosti

E-learning patrí k jednej z najefektívnejších foriem vzdelávania s okamžitou spätnou väzbou na učivo. Umožňuje zamestnávateľovi riadiť a viesť vzdelávanie svojich zamestnancov, sledovať stupeň ich zdokonalenia a v spolupráci s našim systémom e-MEDIUS® aj overiť ich správanie v kritických situáciách. Budete tak môcť vidieť, aké nebezpečenstvá vám hrozia pri poškodení zdravia pacienta. Nie je lepší spôsob, ako ten, že sa poučíme z vlastných chýb, ktoré sa nestali.

Precízny systém výstupov vám umožní plánovať vzdelávanie, vidieť kedy, kto a ako absolvoval kurzy a spoznať tak potenciál svojho tímu. Spoločnosť rastie a padá na svojich ľuďoch. Vložené investície sa vám vrátia vo forme nižších pokút a škôd, ktoré vaše zariadenie môže spôsobiť pacientom.

Zdravotnícky
pracovník /
pracovníčka

K mnohým činnostiam je potrebný dostatočný pokoj. Vzdelávanie k nim jednoznačne patrí. Ak ho nemáte v práci, určite si ho viete nájsť na inom mieste. Zoberte si svoj počítač, tablet, či iné zariadenie a vyberte sa na miesto, kde vás nikto nebude rušiť.

Pripravili sme pre vás unikátny systém e-learningového vzdelávania, ktorý vás uvedie do problematiky (úvodné video), odstrihne vás od ruchov každodenného života, varuje od najčastejších chýb, prevedie štúdiom, zhodnotí a nakoniec preverí, ako by ste s vašimi vedomosťami uspeli v praxi. Orientujeme sa na to, aby ste spoľahlivo získali svoje kredity, posilnili si sebavedomie, zvýšili svoju hodnotu na trhu práce, vyhli sa poškodeniu pacienta a nespôsobili svojmu zamestnávateľovi nečakanú škodu.

Prenájom LMS systému
Vytvorenie kurzov
Školenia u dodávateľa

Viete ako na to, ale chýba vám systém a sprievodca k nemu? Práve ste objavili partnera, ktorý vám vie prenajať vlastný LMS systém, prisôsobiť váš kurz do prostredia nášho e-learningu, alebo vám celý kurz pripraví na kľúč. Záleží na vás, o čo prejavíte záujem. Pripravíme vám ponuku šitú na mieru.

Radi sa s vami stretneme a preberieme možnosť spolupráce.