1. V ľavom menu si zvoľte sekciu KURZY, kde nájdete zoznam všetkých kurzov.

2. Kliknutím na ikonu Moje kurzy, Lekár, Sestra, vyfiltrujete v zozname vaše kurzy, kurzy pre lekárov alebo kurzy pre sestry. Kliknutím na ikony partnerov vyfiltrujete sponzorované kurzy, ak sú dostupné.

3. V zozname kurzov nájdete: názov kurzu, trvanie kurzu, maximálny počet kreditov, ktoré môžete dosiahnuť, dostupnosť kurzu, cenu kurzu, stav kurzu (môže byť dostupný, alebo ste už doň zapísaný, úspešne alebo neúspešne ste ho absolvovali) a partnera kurzu (ak je kurz sponzorovaný pre určitú skupinu používateľov). Klinknutím na kurz, ktorý ste si vybrali, sa zobrazia podrobnejšie informácie o kurze.

4. Ak sa vám daný kurz zapáčil a chcete ho absolvovať, kliknite na ZAČAŤ KURZ.

5. Ak ste už registrovaný, zobrazí sa ponuka cien a forma platby. Ak registrovaný ešte nie ste, systém vás vyzve k registrácii. Údaje v registračnom formulári je potrebné vyplniť správne. Podľa nich sa totiž bude generovať Certifikát o ukončení e-learningového kurzu a údaje budú zasielané do databázy Odborného garanta kurzu. Po úspešnej registrácii vám príde notifikačný email, v ktorom sú všetky vami zadané prihlasovacie údaje.

6. Ak ste úspešne prihlásený a vybrali ste si kurz, zobrazí sa platobná brána. Ceny kurzov sú pevne stanovené pri každom jednotlivo. Je možné, že váš zamestnávateľ alebo sponzor kurz zaplatil. V tomto prípade je kurz zadarmo. Vstúpite doň pomocou aktivačného kódu.

Potvrďte výber platby tlačidlom ZÁVÄZNE VYKONAŤ. Následne budete presmerovaný do platobnej brány, kde uhradíte sumu štandardným spôsobnom cez platobnú kartu, internet banking, alebo poštovú poukážku.

7. O úspešnom priebehu platby budete informovaný notifikačným emailom. Následne vám príde email potvrdzujúci zapísanie do kurzu s údajmi ako: meno účastníka, názov kurzu, dátum a čas zapísania.

8. Po zapísaní sa do kurzu sa zobrazí okno, v ktorom budete mať možnosť sledovať motivačné video, študovať študijné materiály, absolvovať test, prezerať si svoje úspešné alebo neúspešné pokusy, ako aj stiahnuť certifikát o úspešnom absolvovaní kurzu.

Upozorňujeme, že každý kurz má 60-dňovú lehotu na absolvovanie. O blížiacej sa expirácii platnosti kurzu budete informovaný 2 týždne a 5 dní pred tým. Ak ho ani v tomto čase neabsolvujete, kurz prepadne. Ak by ste chceli absolvovať kurz v budúcnosti znova, budete si ho musieť nanovo zakúpiť.

9. Ak sa rozhodnete absolvovať test a získať kredity, zvoľte TEST. Test musíte absolvovať do 60 min. Čas sa začne odrátavať po samotnom začatí testu. V každom teste je uvedený aj maximálny počet kreditov, ktoré môžete získať a počet pokusov, ktoré vám zostávajú. Na jeden zakúpený kurz máte k dispozícii 3 pokusy absolvovať test. Ak vám všetky tri pokusy neúspešne prepadnú, budete si musieť kurz zakúpiť znova.

10. O úspešnom absolvovaní kurzu budete informovaný notifikačným emailom, v ktorom vám zašleme certifikát so všetkými potrebnými údajmi. Rovnako, certifikát budete mať k dispozícii kedykoľvek na stiahnutie v časti VYHODNOTENIE.

V prípade akýchkoľvek otázok sa obráťte, prosím, na naše kontaktné adresy.

Prajeme vám príjemný zážitok zo vzdelávania na našom portáli.


tím e-MEDIUS